Cena miłości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkolne historie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
7,07 (246 ocen i 35 opinii)
Prey
nastolatki, liceum
_Olinka_

Ryan Piccoli właśnie rozpoczął naukę w pierwszej klasie liceum. Przystojny i bystry piętnastolatek wolny czas spędza ze znajomymi, najczęściej ze swoją najbliższą przyjaciółką, Honey. W ich liceum pojawia się nowa, piękna nauczycielka historii, Lori Settles. Lori zaczyna interesować się Rayanem, a on także nie pozostaje obojętny na jej wdzięki. Lori i Ryan zbliżają się do siebie. Chłopak jest rozdarty między sekretnym związkiem z nauczycielką, a tęsknotą za dawnym, spokojnym życiem. W pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli. Ryan i Lori zmuszeni są stawić czoła konsekwencjom swoich wyborów, które na zawsze zmienią ich życie.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Dom po drugiej stronie lustra
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Ekspozycja
  • Tajemnica domu Helclów
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Nie ma nieba
  • Sekret Sonji
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Inna dusza
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Wyspa
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

6,4 (10 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

8 (9 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

8,57 (7 ocen i opinii)
Sekret Sonji
Åsa Hellberg

7,75 (4 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Inna dusza
Łukasz Orbitowski

8 (37 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Wyspa
Joanna Miszczuk

8,22 (9 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
kamyk576 | 2014-04-19

Książkę pochłonęłam w jeden dzień. Coraz częściej słyszy o ''związkach'' ucznia z nauczycielką. Kiedy w liceum Ryana pojawia się piękna nauczycielka historii, chłopak od razu zaczyna się nią interesować. Zresztą ona nim też. Chłopak jest rozdarty między między sekretnym życiem z nauczycielką a spokojnym życiem z przyjaciółmi.W pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli, wszyscy dowiadują się o ich związku. Lori zostaje skazana.
polecam.

immortal15 | 2014-08-19

"Nasze relacje są jak wolny taniec, którym można się delektować. Zbliżamy się do siebie, dotykamy, wycofujemy, kręcimy i balansujemy, ale nasze kroki prowadzą do jednego celu, którego tak wyczekuję."

Soulfly | 2011-06-25

Historia Nauczycielki i Ucznia...
Wstrząsnęła mną ta historia.
Gratulacje dla autorki za stworzenie czegoś takiego !!!
Polecam wszystkim !!!

tudas87 | 2014-03-29
Przeczytana: 29 marca 2014

Na samym wstępie ''Ceny miłości'' autorka zaznacza, że ta powieść nie przypomina innych książek z jej twórczości. Choć przeczytałam tylko dwie książki Lurlene McDaniel mogę stwierdzić z całą stanowczością, że ta lektura różni się chociażby od ''Miłości mimo woli''. Jest w tej powieści użyte coś dodatkowego, coś innego, czego nie można spotkać w innych dziełach pisarki. Mimo to, książka zachwyca szczegółowym pokazaniem problemu miłości nauczyciela z uczniem. Jak cały ten proces potrafi zniszczyć dotychczasowe życie obu stron.

nadzieja1925 | 2013-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Książka ładnie napisana - jak sama nazwa wskazuję SZKOLNA HISTORIA! Szybko się ją czyta!

książkowymol | 2012-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2012

Bardzo dobra książka, inna do tej którą kiedyś czytałam. Aż mnie dreszcze przechodzą na myśl o tym, że tak można żyć, za przeproszeniem pier***ić się z nauczycielką.

książek: 1969
astreblue | 2012-05-17

Niezła, ale za bardzo zniesmaczały mnie sceny romansu z nauczycielki i głównego bohatera... Fuuuj, jak można się zakochać w swoim własnym nauczycielu? Mi się to nigdy nie zdarzyło. I jak można odczuwać pożądanie do własnego ucznia? Poza tym związki, gdzie to ona jest starsza od niego są dla mnie odrażające.

Liwia | 2010-04-29
Na półkach: Ulubione. !, Przeczytane
Przeczytana: 01 maja 2010

Fajna książki, szybko się czyta. Jest wciągająca. Ogólnie lubię książki tej autorki xd

Claudine | 2012-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2012

Pierwsza klasa liceum. Nowy rok szkolny, nowa szkoła, nowi nauczyciele. Ryan Piccoli musi się z tym zmierzyć. Jest bystrym, przystojnym i pełnym humoru nastolatkiem. Wolny czas spędza ze swoimi znajomymi. Nauczycielka z historii, Lori Settles okazuje się piękna, miła i pociągająca. Zwracają na nią uwagę wszyscy chłopacy w szkole, a nawet nauczyciele. Ryan jest nią zauroczony. Cały czas myśli o tym, by ją przynajmniej dotknąć. Z biegiem czasu zaczynają się do siebie zbliżać. Jednak czy to dobry pomysł, by nauczycielka i uczeń byli w takiej zażyłości ? Wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli i niedługo oboje będą musieli ponieść tego konsekwencje.

To jest moja druga książka tej autorki. Pierwsza mnie bardzo zauroczyła, dlatego postanowiłam przeczytać i tą. Jednak gdy pierwszy raz po nią sięgnęłam to nie potrafiłam jej całej przeczytać. Zaczęłam i po prostu ją zostawiłam. Teraz postanowiłam do niej wrócić i ją jeszcze raz przeczytać, ale tym razem już w całości. I ta historia mi...

Caroline | 2010-06-22

Bardzo ciekawie napisana, poważny temat, szybko się czyta, naprawdę godna uwagi!