Okładka książki Cena miłości

Cena miłości

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkolne historie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Prey
wydawnictwo
Lucky
nastolatki, liceum
typ
papier
_Olinka_
7.17 (211 ocen i 32 opinie)

Opis książki

Ryan Piccoli właśnie rozpoczął naukę w pierwszej klasie liceum. Przystojny i bystry piętnastolatek wolny czas spędza ze znajomymi, najczęściej ze swoją najbliższą przyjaciółką, Honey. W ich liceum pojawia się nowa, piękna nauczycielka historii, Lori Settles. Lori zaczyna interesować się Rayanem, a on także nie pozostaje obojętny na jej wdzięki. Lori i Ryan zbliżają się do siebie. Chłopak jest rozdarty między sekretnym związkiem z nauczycielką, a tęsknotą za dawnym, spokojnym życiem. W pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli. Ryan i Lori zmuszeni są stawić czoła konsekwencjom swoich wyborów, które na zawsze zmienią ich życie.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Soulfly | 2011-06-25

Historia Nauczycielki i Ucznia...
Wstrząsnęła mną ta historia.
Gratulacje dla autorki za stworzenie czegoś takiego !!!
Polecam wszystkim !!!

kamyk576 | 2014-04-19
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Książkę pochłonęłam w jeden dzień. Coraz częściej słyszy o ''związkach'' ucznia z nauczycielką. Kiedy w liceum Ryana pojawia się piękna nauczycielka historii, chłopak od razu zaczyna się nią interesować. Zresztą ona nim też. Chłopak jest rozdarty między między sekretnym życiem z nauczycielką a spokojnym życiem z przyjaciółmi.W pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli, wszyscy dowiadują się o ich związku. Lori zostaje skazana.
polecam.

książkowymol | 2012-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2012

Bardzo dobra książka, inna do tej którą kiedyś czytałam. Aż mnie dreszcze przechodzą na myśl o tym, że tak można żyć, za przeproszeniem pier***ić się z nauczycielką.

tudas87 | 2014-03-29
Przeczytana: 29 marca 2014

Na samym wstępie ''Ceny miłości'' autorka zaznacza, że ta powieść nie przypomina innych książek z jej twórczości. Choć przeczytałam tylko dwie książki Lurlene McDaniel mogę stwierdzić z całą stanowczością, że ta lektura różni się chociażby od ''Miłości mimo woli''. Jest w tej powieści użyte coś dodatkowego, coś innego, czego nie można spotkać w innych dziełach pisarki. Mimo to, książka zachwyca szczegółowym pokazaniem problemu miłości nauczyciela z uczniem. Jak cały ten proces potrafi zniszczyć dotychczasowe życie obu stron.

astreblue | 2012-05-17

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fajne, mimo że bardzo zniesmaczały mnie sceny romansu z nauczycielka i tym chłopakiem... Fuuuj, jak można się zakochać w swoim własnym nauczycielu ? Mi się to nigdy nie zdarzyło, a poza tym takie związki, gdzie laska jest duużo starsza od swojego faceta jest dla mnie obleśne.
Ale, ale mimo wszystko pani McDaniels pisze naprawdę świetna.

Claudia | 2012-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2012

Pierwsza klasa liceum. Nowy rok szkolny, nowa szkoła, nowi nauczyciele. Ryan Piccoli musi się z tym zmierzyć. Jest bystrym, przystojnym i pełnym humoru nastolatkiem. Wolny czas spędza ze swoimi znajomymi. Nauczycielka z historii, Lori Settles okazuje się piękna, miła i pociągająca. Zwracają na nią uwagę wszyscy chłopacy w szkole, a nawet nauczyciele. Ryan jest nią zauroczony. Cały czas myśli o tym, by ją przynajmniej dotknąć. Z biegiem czasu zaczynają się do siebie zbliżać. Jednak czy to dobry pomysł, by nauczycielka i uczeń byli w takiej zażyłości ? Wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli i niedługo oboje będą musieli ponieść tego konsekwencje.

To jest moja druga książka tej autorki. Pierwsza mnie bardzo zauroczyła, dlatego postanowiłam przeczytać i tą. Jednak gdy pierwszy raz po nią sięgnęłam to nie potrafiłam jej całej przeczytać. Zaczęłam i po prostu ją zostawiłam. Teraz postanowiłam do niej wrócić i ją jeszcze raz przeczytać, ale tym razem już w całości. I ta historia mi się s...

Liwia | 2010-04-29
Na półkach: Ulubione. !, Przeczytane
Przeczytana: 01 maja 2010

Fajna książki, szybko się czyta. Jest wciągająca. Ogólnie lubię książki tej autorki xd

KateKatieKatrin | 2013-11-16

Czytałam już wcześniej jedną książkę tej autorki ( Pozwól mi odejść ) i powiem szczerze, ze była bardzo dobra, a poza tym dużo na niej płakałam, więc zdecydowałam się przeczytać tę.

Książka jest napisana prostym językiem, to bardzo dobrze, ponieważ czytało się ją płynnie i szybko.Nim się obejrzałam był już koniec książki, a szkoda.

Książka jest opisana z kilku perspektyw : Lori, Honey i głównego bohatera - Ryan'a. Z nich trzech najbardziej polubiłam Honey, która skrycie podkochiwała się w swoim przyjacielu i według opisu nie była zbytnio piękna. Od początku do gustu nie przypadła mi nauczycielka - Lori. Była tą złą. Czyli po prostu czarnym charakterem. Moim zdaniem była zbyt pewna siebie i próżna. Lubiła, gdy się ją chwaliło, a łamanie zasad nie stanowiło dla niej problemu.

Fabuła książki polegała na zakazanej miłości Lori i Ryan'a. Był to zakazany owoc, któremu ulegli, na ich nieszczęście. Podczas czytania wydawało mi się, ze ta historia wydarzyła się naprawdę, w dodatku od...

Ada | 2013-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

To druga książka tej autorki którą przeczytałam, pierwsza czyli pozwól mi wejść była bardzo wzruszająca, lecz ta była równie emocjonująca co tamta. Raz, czy dwa razy spotkałam się z takim tematem w opowiadaniach na forum, czyli miłość ucznia do nauczycielki, ale nigdy nie widziałam o tym książki. Gdy tylko zobaczyłam tę książkę w bibliotece od razu ją wypożyczyłam. Nie rozczarowałam się na szczęście, choć Lori niezbyt przypadła mi do gustu. Bardziej polubiłam Honey, nie była ona taką lalunią jak Lori tylko zwykłą dziewczyną, która nie patrzy tylko na strój, ale także na wnętrze. O Ryanie wolę nawet nie mówić, bo spodobała mu się kobieta o "kilka" lat starsza i to jeszcze nauczycielka. No, ale to jest moje zdanie, a wracając do książki to bardzo lekko się ją czytało i trzymała w napięciu (a przynajmniej mnie). Daje jej więc 9 zasłużonych gwiazdek. Polecam wszystkim i nastolatką i rodzicą do przeczytania w wolnej chwili.

nadzieja1925 | 2013-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2013

Książka ładnie napisana - jak sama nazwa wskazuję SZKOLNA HISTORIA! Szybko się ją czyta!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto