Niebezpieczne gry

Wydawnictwo: Da Capo
Dangerous Games
powieść
Kamulka84

Georgie Chase i Hugo Carroll uosabiają „amerykański sen”. Sławni, piękni i bogaci, są wolni od trosk przeciętnego Amerykanina, a najwyższe progi światowej finansjery i polityki stoją przed nimi otworem. Do czasu. Wplątani w międzynarodową intrygę, której korzenie sięgają Białego Domu i Downing Street, uwikłani w sieć korupcji, szantażu i zdrady, nagle zdają sobie sprawę, że mają do stracenia...

Wplątani w międzynarodową intrygę, której korzenie sięgają Białego Domu i Downing Street, uwikłani w sieć korupcji, szantażu i zdrady, nagle zdają sobie sprawę, że mają do stracenia dużo więcej niż tylko dobre imię, sławę i władzę.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://literacki24.pl