Tatuaż

Wydawnictwo: Kontrowers
83-7001-658-8
sztuka
Marek

Tatuaż Andrzeja Jelskiego, to właściwie lektura obowiązkowa dla każdego, u kogo słowo tatuaż nie wywołuje jedynie wzruszenia ramion. Nie twierdzę, iż powinien przeczytać ją każdy, kto decyduje się na zrobienie sobie tatuażu, (chociaż dobrze by było), ale już ktoś, kto sam tatuuje, po prostu musi to zrobić.

Natalia | 2016-09-03

Klasyka, jeśli chodzi o polską literaturę o tatuażu. Książka była mi potrzebna do badań do pracy na uczelnię, choć w swoim czasie pewnie i tak sama od siebie bym ją w końcu zakupiła. Zawiera w sobie niezbędne informacje dla każdego, kto trochę głębiej interesuje się tematem BM. Lekko napisana, ciekawa i rzeczowa praca.

Delirium | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, Tattoo

Niezależnie od tego czy jesteś zwolennikiem tej formy zdobienia ciała,czy też też nie - jeśli tylko chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o historii tatuażu, to jest to idealna publikacja. Autor nie tylko zgrabnie przedstawia 'standardową' historię tatuażu, raczy nas jeszcze wieloma perełkami w postaci faktów historycznych takich jak namiętnie tatuujący się dwór angielski etc. ;)

doriskar | 2011-02-23

Jak zdobyć tą książkę?