Mister Hopkins na tropach sensacji

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Dziecięca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-732-3
yokopoko

"Kiedy Karol wrócił z kuchni, w pokoju nie było nikogo. Zaniepokojony rozejrzał się dookoła i spostrzegł, że brak ogromnego fotela. Wokół panowała niczym nie zmącona cisza. Karol spojrzał na zegarek i ze zdumieniem stwierdził, że sekundnik wcale się nie porusza. Przyłożył jeszcze na wszelki wypadek zegarek do ucha, po czym zdjął go z ręki, postanawiając od razu sprawdzić, co się z nim stało. - Założę się, Karolu, że już idzie - rozległ się głos mister Hopkinsa. W pustym przed chwilą rogu pokoju stał znowu duży fotel z połyskującymi antenami. "

Niroline | 2013-08-15
Przeczytana: 13 maja 2011

Książka którą dostałam ,,w spadku'' po jednej z kuzynek. Przeczytałam kilka stron po czym rzuciłam w kąt gdzie obrastała kurzem. Zainteresowałam się nią dopiero w kilka miesięcy później i przeczytałam, może nie w tempie godnym japońskich pociągów, ale z ciekawością. Jak dla osoby pałającej nienawiścią do historii tak jak ja książka jest wręcz kopalnią informacji podaną w niebanalny sposób.

srebrnanatalia | 2016-10-31
Na półkach: Ab ovo, Przeczytane