„Podstawy chemii” Ireny Baryckiej i Krzysztofa Skudlarskiego to kolejne, piąte w O.W.PWr. wydanie podręcznika, który cieszy się wielką popularnością wśród czytelników. Jego łączny nakład przekroczył już 25 000. Książskę napisano z myślą o studentach kierunków, na których chemia nie jest głównym przedmiotem nauczania, ale z powodzeniem mogą z niej korzystać studenci wydziałów chemicznych oraz...

Książskę napisano z myślą o studentach kierunków, na których chemia nie jest głównym przedmiotem nauczania, ale z powodzeniem mogą z niej korzystać studenci wydziałów chemicznych oraz zainteresowani chemią uczniowie szkół średnich bez konieczności odwoływania się do wcześniej nabytej wiedzy chemicznej.

Autorzy podręcznika, wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie w nauczaniu chemii na różnych wydziałach Politechniki Wrocławskiej, w sposób jasny i przystępny przekazują czytelnikom podstawowe wiadomości z dziedziny chemii, uzupełnione licznymi przykładami i ilustracjami.

Andzia | 2012-01-12
Chaoticreader | 2016-11-23