Nastawienie

5 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Attitude
szkoła, nastolatki,
Lemma

Lindsay Crawford rok temu straciła rodziców i do tej chwili usiłuje znaleźć miejsce w życiu. Wydaje się jej, że właśnie ja znalazła: spotyka się z interesującym chłopcem, Parkerem, wstępuje do ekskluzywnego stowarzyszenia Bededict League, ma serdeczną przyjaciółkę Jennifer. Ale wszystkie te związki zostaną poddane wkrótce ciężkiej próbie - w konflikcie między miastem a szkołą Lindsay stanie w obronie pokrzywdzonych mieszkańców zrywając tym samym dotychczasowe stosunki.

Lemma | 2010-04-17
Na półkach: Przeczytane, Własne

Czytałam ja bardzo dawno, wpadła mi w ręce przypadkiem. Pamiętam, że jaka na tamte czasy (gimnazjum) bardzo mi się podobała. Więcej nie jestem sobie w stanie przypomnieć:)

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 13 marca 2006