83-202-0248-5
seksuologia, seks, miłość
Kamulka84

Książka opowiada o różnych aspektach związku pomiędzy miłością a seksem, o różnych rodzajach miłości, szczególnie o miłości erotycznej.

Natalia Skrzypczak | 2016-08-09

Ta książka zainteresowała mnie ponieważ pozwoliła mi spojrzeć na miłość bardziej od strony seksualnej i psychologicznej. Może nazwała bym tę książkę bardziej szukaniem i sposobem odnajdywania równowagi psychicznej w miłości . Według mnie warto ją przeczytać. Chociaż czytając ją miałam wrażenie, że jest to poradnik, a może wytłumaczenie -Co to jest miłość. Jak wpływa na nasze życie. Jak należy postępować. Jaka szkoda, że nie skupiamy się na podsycaniu uczuć tylko czepianiu się błędów u partnera bo myślimy, że to jego wina, gdyż to od niego zależy tempo przebiegu uczucia, a okazuje się to nieprawdą. No i co najważniejsze uzmysławia, że miłość to nie zabawa i nie można grać na uczuciach innych osób.
Uświadamia, że miłość to uczucie bardzo silne i może doprowadzić do śmierci, czy takich chorób jak alkoholizm, depresja itp.
Autor ubolewa nad tym, że tak mało zakochanych ze sobą rozmawia, że brakuje czasu na pogłębianie więzi uczuciowych co doprowadza do izolacji i osamotnienia ludzi. A...

Andrzej | 2016-10-02
Krzysztof Bilski | 2016-08-27