Wojownicy Otchłani

Cykl: Wojny Krwi (tom 2) | Seria: Planescape
Wydawnictwo: ISA
Abyssal Warriors
Wojny Krwi

Zagubieni... Zagubieni... Chociaż Aereas uratował swojego wuja z diabelskich szponów, ukochaną Ninę odebrał mu przebiegły Jandau... oraz czeluście Otchłani. Młodzieniec rusza na wyprawę do podziemnego świata, aby odnaleźć kuzynkę, ale odkrywa, że na sferach można zginąć nie tylko cieleśnie. Nina oszalała. Dzięki nowo odkrywanym mocom zbiera wokół siebie piekielną armię, której celem jest...

Zagubieni... Zagubieni...

Nina oszalała. Dzięki nowo odkrywanym mocom zbiera wokół siebie piekielną armię, której celem jest zdobycie przyczółka w Krainie Zwierząt. To, z czego Aereas i siły dobra nie zdają sobie sprawy, to fakt, że owo miejsce otworzy jej hordom potworów drogę do wszystkich sfer.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2004]

qoqosz | 2012-09-16
Przeczytana: 16 września 2012

Kontynuacja przygody. Idzie przeczytać (ach czego to się nie robi by przenieść się do świata Planescape...), ale literacko jest średnio. Opisy bitew, postaci czy ich emocji nie powalają, są skromne i ciężko jest się wczuć w klimat.

Pszczelarz | 2016-09-27
Przeczytana: 27 września 2016