Okładka książki Psychologia poznania

psychologia
typ
papier
Kamulka84
6.02 (83 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Współczesny podręcznik psychologii procesów poznawczych napisany przez najwybitniejszego w tej dziedzinie polskiego psychologa. Książkę cechuje przystępny, jasny język, który ułatwia czytelnikowi zrozumienie tekstu. Przedstawione są tu wszystkie najistotniejsze zagadnienia z zakresu psychologii poznawczej, czyli: procesy postrzegania, uwaga, pamięć i sposób jej funkcjonowania, wyobraźnia, pojęcia,...

Książkę cechuje przystępny, jasny język, który ułatwia czytelnikowi zrozumienie tekstu. Przedstawione są tu wszystkie najistotniejsze zagadnienia z zakresu psychologii poznawczej, czyli: procesy postrzegania, uwaga, pamięć i sposób jej funkcjonowania, wyobraźnia, pojęcia, myślenie i rozwiązywanie problemów. Tekst jest bogato ilustrowany aktualnym materiałem empirycznym. Autor prezentuje nowe spojrzenie na procesy poznawcze, rozpatrując je w kontekście społecznym, uwzględniając również indywidualne doświadczenie. W związku z tym, często nawiązuje do wyników badań uzyskanych w ramach psychologii społecznej, osobowości i psychologii emocji.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Agata | 2011-01-03
Na półkach: Mam, Przeczytane

Autor jest rewelacyjnym człowiekiem i jego słowo mówione jest o wiele ciekawsze niż słowo pisane.... Mimo wszystko polecam :)

Oliwia | 2014-07-11
Blanka | 2014-07-02