Króliki miniaturowe

Alles uber Zwergkaninchen
króliki, zwierzęta
flora i fauna
Kamulka84

Urocze zwierzątko, jakim jest królik, u wielu osób budzi sympatię. Nie wszyscy jednak wiedzą, że królika można trzymać w domu jak świnkę morską lub chomika. Szczególnie wdzięczne w roli domowych ulubieńców są króliki miniaturowe. Książka ta opisuje ich rasy, uczy, jakie stworzyć im warunki, jak je żywić, pielęgnować, rozmnażać i co robić, jeśli zachorują. Polecamy ją wszystkim miłośnikom i właścicielom królików, a także tym miłośnikom zwierząt, którzy jeszcze nie zdecydowali, z jakim czworonogiem w domu będą się najlepiej czuli.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie