Dar Złotoustego

The Spellbinder's gift
83-7120-304-7
powieść
Kamulka84

Jeden z najpopularniejszych pisarzy amerykańskich - Og Mandino - pisze książki z gatunku tzw. literatury inspirującej - "ku pokrzepieniu serc". Zostały one przetłumaczone na dwadzieścia języków, a ich łączny nakład osiągnął 32 miliony egzemplarzy. Kilka z nich zdobyło dużą popularność w Polsce. Dar złotoustego to opowiedziana w niezwykle ciepły sposób historia Barta i Mary Manningów, ich niezapomnianego przyjaciela - "złotoustego" Patricka, małej Kathy, pluszowego misia i... cudów, które zdarzają się w zwykłym życiu. To przypowieść o naszych czasach, która napełnia serca radością, nadzieją i odwagą.

sorca | 2013-08-21
Przeczytana: maj 2014