Interwencja kryzysowa

83-89574-28-4
poradnik, psychologia
poradniki
Kamulka84

Interwencja kryzysowa nie jest terapią. To umiejętna próba zatrzymania krwawienia z ran emocjonalnych tak skutecznie, żeby ofiara mogła nadal funkcjonować. Zadaniem interwenta jest podjęcie szybko i trafnie najważniejszych decyzji dotyczących ofiary oraz zorganizowanie dalszej pomocy. Zagadnienia dotyczące praktyki interwencji kryzysowej ograniczono do tych podstawowych, które mogą znaleźć jak najszersze zastosowanie. Przedstawiono je w formie przydatnej zarówno doświadczonym profesjonalistom, jak i nowicjuszom.

magdac | 2014-05-19
Ola | 2013-02-20