To tylko sen

It is only a dream
83-7186-137-0
markiz, miłość, gwałt, aktor
dona

Mimo wielkiej popularności aktor jest wiecznie zadłużony. Z tego powodu przywiązuje ogromną wagę do występu w przedstawieniu benefisowym, zapewniającym dodatkowe wynagrodzenie. Kiedy się okazuje, że jego partnerka jest chora, Keegan wpada w rozpacz. W tym stanie ulega namowom córki i podejmuje desperacką decyzję, zgadzając się na jej udział w benefisie. Lord Polegate, człowiek rozwiązły, skrzętnie wykorzystuje zaistniałą sytuację i uprowadza córkę Kenwaya Islę do swej posiadłości. Okoliczności ucieczki oraz rola, jaką w życiu Isli odegrał markiz Longridge, stanowią motyw opowieści Barbary Cartland.

ania_wal | 2013-01-28
Edyta | 2010-12-13