Pamięć doskonała

Tłumaczenie: Maria Michalik
Wydawnictwo: W.A.B.
La memoire en pleine forme
978-83-7414-794-1
psychologia
poradniki
Pistacia

Poradnik dla wszystkich, którzy bez względu na wiek chcą zachować lub odzyskać sprawną pamięć. Ćwiczenia zawarte w tej książce, stopniowo coraz trudniejsze, wszechstronnie angażują umysł i pozwalają stale podnosić jego sprawność, oprócz pamięci wspomagając także zdolność koncentracji. Książka nie tylko daje praktyczne wskazówki, lecz także, w sposób zwięzły i zrozumiały, opisuje fascynujące działanie układu nerwowego. Ale przede wszystkim – każe nie martwić się tym, że zgubiliśmy klucze, że zapomnieliśmy czyjegoś nazwiska albo że w naszym zawodzie wygrywają młodsi.

[opis wydawcy]

Sacul | 2017-01-15