Dyskusje o książce Zaczarowane baletki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Lektury dla 9-latki
polecam: ostatnie piętro która to malala akademia pennyroyal (cała seria) dziennik śledztwa nancy parker dzieci z ulicy awanturników (cała seria wujku czemu kąpiesz się w spodniach? mateuszek (cała seria) dziennik cwaniaczka (cała seria) dziennik nikki (cała seria) magiczne drzewo (cała seria) czy wojna jest dla dziewczyn listy w butelce krwawy pierścień awantura o...
3 lata temu
Dziecięce lektury, które pokochają dorośli
Dziękuję, na pewno poszukamy!
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Co dla kogo, czyli odpowiednie książki do wieku i zainteresowań książką :)
Ja od siebie polecam całą "Jeżycjadę", Panna Nikt, może sięgniesz po dalsze losy Ani z Zielonego Wzgórza,serię AlaMaKota. A jak chcesz coś dojrzalszego to może jakieś książki Grocholi lub Michalak. Wg mnie warto też sięgnąć po "Dziewczynke w czerwonym płaszczyku" czy "Dziewczynkę w zielonym sweterku".
20978
8 lata temu
Książki dla dzieci 9+
Z tego co pamiętam, ja mając 10-11 lat zaczytywałam się w przygodach dwóch przybranych sióstr z serii książek "Żadnych chłopaków, wstęp tylko dla czarownic" pierwsza część to:  Rywalki nierozłączki A tak poza tym, to większość dobrych książek dla tego przedziału wiekowego została już wymieniona :)
8 lata temu
PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU LEKTURY
Pierwsze moje skojarzenia:  Przedwiośnie Przedwiośnie  Syzyfowe prace Syzyfowe prace  Czarnoksiężnik z Archipelagu Czarnoksiężnik z Archipelagu
9 lata temu