Cudotwórcy, kapłani, hochsztaplerzy

Wydawnictwo: Świat Książki
literatura faktu
jusola

Zbiór pasjonujących, pełnych anegdot i ciekawostek reportaży z całego świata pióra mistrza gatunku. Wspólnym mianownikiem są tu opowieści o różnych formach praktyk religijnych, ale słynny podróżnik opowiada barwnie o wszystkim, co wiąże się z odwiedzanymi miejscami. O oryginalnej przyrodzie i historii, o polityce, obyczajach i o niezwykłych ludziach, w tym wielu spotkanych Polakach. Od wizyty w tajemniczej brazylijskiej Bahii, przez obraz rytualnej kąpieli w Indiach, po życie misjonarzy działających wśród Papuasów.

| 2016-01-25
Igor | 2015-08-24