Smoki zaginionego księżyca

Cykl: Wojna Dusz (tom 3) | Seria: Dragonlance
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Ekscytujące zwieńczenie trylogii DRAGONLANCE Wojna dusz, rozpoczętej powieściami Smoki upadłego słońca oraz Smoki Zagubionej Gwiazdy . Ansalon ogarnęła wojenna pożoga. Armia dusz zmarłych maszeruje na podbój świata pod przywództwem mistycznej wojowniczki Miny, która służy potężnemu Jedynemu Bogu.

źródło opisu: opis własny

Karolina | 2013-07-20
Przeczytana: 18 lipca 2013

Ostatnia część trylogii o Minie i Jedynym Bogu, dlatego wszystkie wątki się zbiegają i znajdują swój całkiem zgrabnie wymyślony finał. Podobała mi się wielowątkowość tej opowieści, ale również to, że mimo iż nie czytałam wcześniejszych części sagi nie miałam problemu z nadążaniem za historią. Niejasne wątki (które pewnie byłyby zrozumiałe po przeczytaniu innych ksiażek serii) tylko potęgowały moją ciekawość. Z pewością sięgnę po inne pozycje, ponieważ słyszałam, że Wojna Dusz była najsłabszą z Dragonlance. Tymczasem ja naprawdę dobrze się przy niej bawiłam - nawet jeśli znalazłam jakąć lukę lub niedociągnięcie.

książek: 1949
Aiwlys | 2013-02-11
Przeczytana: wrzesień 2011

Ostatni tom. Nareszcie. Ta historia zaczęła się powoli dłużyć. Ale przynajmniej wszystko wróciło do stanu poprzedniego, czyli znany nam Krynn stał się Krynnem.

Ericlindros | 2018-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2018