Kolczaste monstrum

Tłumaczenie: Roman Niedballa
Cykl: Siedem pieczęci (tom 4)
Wydawnictwo: Videograf II
Der Dornenmann
837183408X

Zaćmienie księżyca trwa tylko kilka minut. Jednak w tym krótkim czasie coś się zmieniło: księżyc nie ma już ciemnych plamek na swoje powierzchni. Jest teraz czystą białą kulą. W jego poświacie pojawia się nieziemski stwór, któremu z pleców wyrastają kolczaste gałęzie. Oplata nimi Kirę i chłopców, popychając ich prosto w łapy groźnej księżycowej czarownicy. "Kolczaste monstrum" to czwarta...

"Kolczaste monstrum" to czwarta część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterką jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.

źródło opisu: [Videograf II, 2006]

Magdalena | 2015-05-29
Przeczytana: 29 maja 2015

Również świetna opowieść. Tym razem coś bardziej SiFi z człowiekiem z księżyca. Świetny pomysł!
Polecam!

strawberry | 2011-04-21

Chociaż wszystkie części serii ,,Siedem pieczęci'' są powieściami fantastycznymi, to z przykrością muszę stwierdzić, że autor za bardzo popuścił wodze fantazji. W poprzednich częściach dominowały elementy realistyczne, jedynie z wstawkami fantastyki, w tej jednak jest tych wstawek aż za dużo.

KaroLoLa ------- | 2013-03-24
Przeczytana: 23 marca 2013

Spoko.

Aisog | 2010-12-09
Przeczytana: luty 2009

Ta część zniechęciła mnie do czytania dalszych . Może dlatego ze jest baaardzo nierealistyczna.

papillon_1 | 2013-08-08
Przeczytana: 27 lipca 2013