Potęga milczenia

Tłumaczenie: Piotr Turski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Nowej Myśli „Wodnik” / Nauki don Juana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Power of Silence: Further Lessons of Don Juan
8371204299
filozofia i etyka
Marek

Uznawana za najbardziej intrygującą książkę Castanedy 'Potęga milczenia' to przebłysk wiedzy oświetlający najgłębsze zakamarki ludzkiego umysłu. Przykuwające uwagę opowieści don Juana ujawniają prawdziwy sens nauk tajemnych, odsłaniają ponadczasowe, istotne dla wszystkich tajemnice wiary i samospełnienia. Pokazują, iż mądrość, zdolności i siły mają swe źródło w nas samych - trzeba je tylko wyzwolić. (opis z okładki)

marzenka85 | 2016-06-12
Bierut | 2016-05-11