Baleronowa ponad wagą

978-83-7386-383-5
kulinaria, waga
poradniki
Pistacia

Nie czarujmy się – jak zasiądziemy do świątecznych stołów, to wstaniemy od nich z trudem i cokolwiek ciężsi. Ale od czegóż silne postanowienie – "od jutra przechodzę na dietę". Jednak zanim będziemy frustrować się kolejną dietą, rozweselmy się nietypową książką o diecie. "Baleronowa ponad wagą" to książka dla tych, którzy się odchudzali, odchudzają lub będą odchudzać. To nie poradnik – to...

"Baleronowa ponad wagą" to książka dla tych, którzy się odchudzali, odchudzają lub będą odchudzać. To nie poradnik – to samo życie. A życie bywa czasami komiczne (zwłaszcza, gdy robimy coś bardzo poważnego, jak na przykład gubienie kilogramów).
[opis wydawcy]

Szara | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015

Naprawdę chciałabym nieoceniać tej ksiązki po przeczytaniu ledwo 1/4. Chciałabym. I próbowałam czytać dalej, ale sprawia mi intelektualny ból. Nie da się czytać. Ferdydurke straciła pierwsze miejsce w moim prywatnym rankingu przerostu formy nad treścią.

Malinka | 2014-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014