E-lementarz internetu

Wydawnictwo: Helion
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-246-2542-0
fata

E-lementarza Internetu czekały na wszystkich chętnych w 438 oddziałach ING Banku Śląskiego w całej Polsce. Książka została napisana z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w Internecie, dlatego wykorzystano w niej liczne ilustracje, wskazówki i przykłady przyjazne dla komputerowych debiutantów. Bohaterami książki są Henryk i Klara Walczakowie, małżeństwo z Katowic, które dopiero zaczyna swoją przygodę z komputerem. Ich przewodnikiem po świecie Internetu jest Marek Kondrat, który w przystępny sposób odpowiada na pytania, które zadaje każdy początkujący.

fata | 2010-04-15

Przypadkiem wpadła mi w ręce. Przeczytałam bardzo szybko, ponieważ zawiera informacje dość podstawowe na temat obsługi komputera i internetu.Jest za to bardzo przejrzysta i zrozumiała. Książeczka idealna dla naszych babć i dziadków :).

Antoni Bielawski | 2011-02-11
Przeczytana: 2010 rok