Kret na pogodę

83-89221-57-8
Kret, Pogoda
Inne
potak

Jaka jutro będzie pogoda? To pytanie zadajemy sobie codziennie wieczorem. Wtedy na ekranach naszych telewizorów pojawia się Jacek Kret. Dzięki niemu poznajemy nie tylko prognozę na najbliższe godziny, ale również oglądamy wspaniały telewizyjny show, podczas którego Jarek lekko i dowcipnie przypomina nam przypowieści, przysłowia i przesądy związane z pogodą. Zapraszamy do lektury książki pełnej...

Jaka jutro będzie pogoda?
Zapraszamy do lektury książki pełnej magicznych zaklęć, porzekadeł i wróżb o pogodzie.

Meowth | 2016-02-23
Ola | 2011-04-21