Moja Ziemia Święta

978-83-60225-53-0
Moja, Ziemia, święta
religia
potak

Jeżeli można przyrównywać fotografię do stylów w malarstwie to mamy tu do czynienia z pewnością z impresjonizmem. Jednak ujęcia pokazywane w książce były bardzo dokładnie i długo studiowane. Może dlatego są tak niezmiernie blisko nas, gdy je oglądamy. Są namacalne, odczuwalne w jakiś tajemniczy sposób nie tylko wzrokiem. Niektóre z nich mają w sobie rzeczywiście piękno obrazu. Można naprawdę wejść w tę ziemię, poczuć ją i za autorem powtórzyć - MOJA ZIEMIA ŚWIĘTA.

Monika | 2016-05-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 05 kwietnia 2016

Po raz pierwszy (!) byłam na spotkaniu autorskim. Bohaterem tego spotkania był pan Jarosław Kret, człowiek przesympatyczny i straszna gaduła :) Książkę nabyłam przy okazji tego ciekawego spotkania, więc choćby z tego powodu już mi się podoba ;)
Mało do czytania, dużo do oglądania. Niektóre ze zdjęć przeciętne, inne naprawdę wyjątkowe.

Łukasz | 2017-09-03
Przeczytana: 2008 rok