Moc podświadomości

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Pouvoirs du subconscient
podświadomość
Secretisfaith

W każdym z nas drzemie potężna siła, nieograniczona doskonałość ujęta w kształt podświadomości. Owa wewnętrzna moc włada każdą chwilą istnienia człowieka. Dzięki niej spełniają się marzenia. Jej potęga pozwala dowolnie kierować życiem. Masz w sobie moc osiągania sukcesów, zaznania szczęścia, powodzenia i bogactwa, spełnienia wszystkich marzeń. Wystarczy odpowiednio posłużyć się tym wyjątkowym narzędziem. Podświadomość zaprowadzi Cię, dokądkolwiek zechcesz. Powodzenie w życiu to nie tylko wymarzona praca i przyjemności, to także - a nawet przede wszystkim - ufność we własne możliwości, niezbita wiara w siebie oraz w nieograniczoną moc podświadomości.

charu | 2014-09-14

"Moc podświadomości" jest chyba najbardziej przejrzystą książką z wszystkich "motywujących" do tej pory. Zawiera szereg próśb skierowanych do podświadomości oraz technik, które nie tylko mają pomóc w osiągnięciu szczęścia, ale także wskazują jak pozbyć się złych przekonań i nastawienia.

Tomek | 2017-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2017

Podstawowa treść to, żeby wmawiać sobie pozytywne rzeczy, które mnie pozytywnie nastroją zamiast bać się, mówić, że nic mi się nie uda. Zastępować negatywne nastawienie pozytywnym. Ok, z tym się zgodzę, ale, że ciągłe powtarzanie formułek sprawi, że dostanę pracę albo coś wygram, nie, nawet jeśli rozmowa kwalifikacyjna poszła dobrze to decyzja należy do kogoś innego, nie do mnie. Właśnie tak uważam.

Kari | 2018-01-15
Przeczytana: styczeń 2018

Książka jest napisana w sposób zwięzły i przejrzysty. Podkreśla to, jak ważna jest wiara w naszą wewnętrzną podświadomość, która zawsze jest nam w stanie pomóc, jeśli tylko pozwolimy jej działać. Książka zawiera również przykładowe modlitwy do Boga lub (jeśli ktoś niekoniecznie w Boga wierzy) do naszej podświadomości. Bardzo krótka lektura, przykład, że nie trzeba rozwodzić się nad tym tematem na setkach stron w kilku tomach by zawrzeć to, co najważniejsze.

Karolina Wr | 2014-11-29

Książka daje do myślenia. Warto wierzyć w moc swojej podświadomości a przy tym nie przestawać myśleć pozytywnie - co by się nie działo. To podbudowuje nasza psychikę dzięki czemu jesteśmy w stanie zrobić wszystko, otrzymać wszystko by być szczęśliwi.. :)

Ercio | 2018-01-26
Nemesis | 2017-12-15