Moc podświadomości

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Pouvoirs du subconscient
podświadomość
Secretisfaith

W każdym z nas drzemie potężna siła, nieograniczona doskonałość ujęta w kształt podświadomości. Owa wewnętrzna moc włada każdą chwilą istnienia człowieka. Dzięki niej spełniają się marzenia. Jej potęga pozwala dowolnie kierować życiem. Masz w sobie moc osiągania sukcesów, zaznania szczęścia, powodzenia i bogactwa, spełnienia wszystkich marzeń. Wystarczy odpowiednio posłużyć się tym wyjątkowym narzędziem. Podświadomość zaprowadzi Cię, dokądkolwiek zechcesz. Powodzenie w życiu to nie tylko wymarzona praca i przyjemności, to także - a nawet przede wszystkim - ufność we własne możliwości, niezbita wiara w siebie oraz w nieograniczoną moc podświadomości.

charu | 2014-09-14

"Moc podświadomości" jest chyba najbardziej przejrzystą książką z wszystkich "motywujących" do tej pory. Zawiera szereg próśb skierowanych do podświadomości oraz technik, które nie tylko mają pomóc w osiągnięciu szczęścia, ale także wskazują jak pozbyć się złych przekonań i nastawienia.

Karolina Wr | 2014-11-29

Książka daje do myślenia. Warto wierzyć w moc swojej podświadomości a przy tym nie przestawać myśleć pozytywnie - co by się nie działo. To podbudowuje nasza psychikę dzięki czemu jesteśmy w stanie zrobić wszystko, otrzymać wszystko by być szczęśliwi.. :)

mary996 | 2016-10-20
Przeczytana: 20 października 2016