rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Amerykańska gejsza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Wymienię / sprzedam [kwiecień 2016]
Wymienię:  Wybrana o zmroku  Zabrana o zmierzchu  Paladyn. Proroctwo  U martwych w Dallas  Martwy jak zimny trup  Endgame. Wezwanie  Szeptem  CR7. Maszyna
7 lata temu
wymienię/sprzedam (kwiecień 2015)
Wymienię:  Nowa Ziemia  Nieziemska  Anielska  Sprężyna  Wędrówka przez sen  Szał  Podboje Sukuba  Śmiertelny sekret  Dusze Cieni
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Japonia...
Jest to ta sama książka, tylko "Japoński wachlarz. Powroty" jest uzupełniony o fragmenty po trzęsieniu ziemi w Japonii, podczas, którego Bator była w Tokio.
10 lata temu
Pokazuje 6 z 12