Klejnoty słońca

Cykl: Irlandzka trylogia (tom 1) | Seria: Wszystko dla Pań
Wydawnictwo: Amber
6,75 (236 ocen i 26 opinii)
tłumaczenie
Aleksandra Komornicka
Jewels of the Sun
miłość, psycholog, klif, wiara
romans
dona

Jude Murray, młoda psycholog z Chicago, jest bliska załamania nerwowego. Nieudane małżeństwo podkopało jej wiarę w siebie i we własną kobiecość.Jude chce uciec od wielkomiejskiego zgiełku i pracy, która przestaje jej odpowiadać. Wyjeżdża do Irlandii. Zaszywa się w malowniczej wsi, gdzie życie toczy się w spokojnym rytmie pór roku. Wśród zielonych łąk, wichrowych wzgórz i bieli groźnych klifów znajduje upragniony spokój i... miłość.

Sklep

• Wyspa
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Powrót do Daringham Hall
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Collide

7,11 (9 ocen i opinii)
Wyspa
Joanna Miszczuk

8,22 (9 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Powrót do Daringham Hall
Kathryn Taylor

6,85 (144 ocen i opinii)
Etta i Otto i Russell i James
Emma Hooper

7,5 (2 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Czarny świt
Rolf Börjlind , Cilla Börjlind

6,9 (10 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

„Tej kobiecie udało się to, czego nikt nie dokonał w ciągu trzydziestu jeden lat. Złamał ten mój cholerny nos.”

„Klejnoty Słońca” jest lekką, słodką i przyjemną lekturą o miłości, o rozpoczęciu nowego życia, o przyjaźni i cudownej Irlandii z delikatną nutką magii i wzruszających legend.

Jude Murray z dużej ilości powodów stara się znaleźć ukojenie na łonie Irlandii. Zaczyna pisać książkę, przeżywa gorący romans, znajduje przyjaciółki i stara się ułożyć na nowo życie, które nagle wydaje się jej o niebo lepsze. Nasza droga pani przed trzydziestką nasłucha się starych legend, odnajdzie nowe zainteresowania i zrobi rzeczy, których nie odważyłaby się w przeszłości, a co najważniejsze... znajdzie w końcu tą prawdziwą miłość!

Ta książka odnalazła ukojenie dla mego serca! Oderwała mnie od nauki, problemów i życia, po czym przeniosła w zupełnie inny, wspaniały, pełen miłości i radości świat. Odetchnęłam z tą lekturą pełną piersią i jestem nią zachwycona. Niby coś prostego, zwykła...

Justyna | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015

Jestem oczarowana tą powieścią, ciepła,wzruszająca,,,piękna historia opowiada o Jude Murray młodej pani psycholog, która przeszła załamanie nerwowe, podkopało w niej wiarę w swoją kobiecość.
Chcąc zapomnieć o tym wszystkich, pragnie uciec daleko od zgiełku, hałasu miasta.
Wyjeżdża do Irlandii,,,życie toczy się tam w zwolnionym tempie,spokojnie.
Piękne klimaty Irlandzkie, pola, łąki cudowne mnie zachwyciły, Znajduje w Irlandii wymarzonego, wspaniałego mężczyznę i upragnioną miłość, spokój wreszcie czuje się szczęśliwa,,nadmorskie klify,krajobrazy urocze, świetna fabuła napisana, trzymająca w znakomitej akcji po prostu wyjątkowa książka wzruszyłam się gdy ją czytałam.
Przeczytałam z przyjemnością, cudna i przyjemna lektura Nory Roberts relaksuje mnie zawsze, wspaniale się czyta!!!

MariaMR | 2013-11-06
Przeczytana: 2013 rok

Czytałam, posiadałam, oddałam w dobre ręce :)

Historia bardzo ciekawa, przyjemnie się ją czytało, z nutką humoru, z odrobinką napięcia.... Piękna, polecam.

książek: 2068
gosia123 | 2013-03-09
Przeczytana: 08 marca 2013

Ciepło,magia i legendy irlandzkie. Fajna,ale szału nie ma :)

betina360 | 2014-03-18
Na półkach: Przeczytane, 2014, Nora Roberts
Przeczytana: 18 marca 2014

Milosc magia i duzo usmiechu przynosi ta ksiazka.Nora pisze bardzo fajnie i milo sie przy jej ksiazkach relaksuje.

Nula | 2012-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2012

Książka nieco irytująca. Może nie sama książka, co bohaterka. Bardzo zirytowało mnie to jak zapierała się przeciwko jakiejkolwiek myśli że to co widzi, ta cała magia, która ją otacza, która jest wręcz namacalna, jest prawdziwa. Za to pokazała klasę odmawiająca Aidanowi - bohaterowi zabiegającemu o jej względy.
Książka interesująca, Nora wplotła wątek magii, który tak bardzo ludzie w książkach. Już nie mogę się doczekać, gdy przeczytam następną część sagi o Irlandczykach.

Agata | 2012-07-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 24 czerwca 2012

Owszem romansidło ale uwielbiam wątki magiczne, które Nora Roberts wplata w swoje utwory.
Czytając poczułam się trochę jakbym przebywała w Irlandii, gdzie wszystko jest możliwe a pub Gallagherów stał przede mną otworem.

dona | 2011-04-16

To jest początek wspaniałej historii trójki rodzeństwa. Koniecznie trzeba przeczytać wszystkie. Polecam też dalsze części: Łzy księżyca i Serce oceanu.

Marta | 2012-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2012

Bardzo romantyczna, bardzo irlandzka :) Piękne klify, piękne zwyczaje. Bardzo mi się podobała, "pożarłam" w jeden dzień i chętnie sięgnęłam po kolejną z tej serii.

Wildstyle | 2012-09-16
Przeczytana: 16 września 2012

Jedna z lepszych książek tej autorki.