Księżniczka z Lyonu

La princesse de Lyon
83-7236-196-7
sensacja
Pistacia

Aby zdobyć środki na uratowanie życia bliskiej osoby, Halina, piękna dziewczyna z dobrej katolickiej rodziny, decyduje się na uprawianie prostytucji w jednym z największych hoteli warszawskich, będącym pod wpływem mafii rosyjsko-polskiej. Wkrótce jej życie staje się koszmarem. Ucieka do Francji, gdzie staje się top-modelką, jednak nie wie, jaką cenę będzie musiała za to zapłacić. Dla...

Wkrótce jej życie staje się koszmarem.

Ucieka do Francji, gdzie staje się top-modelką, jednak nie wie, jaką cenę będzie musiała za to zapłacić. Dla Ośmiornicy nie ma granic. Halina będzie prześladowana przez tajemniczego osobnika, który niszczy wszystkich, aby tylko dotrzeć do niej. W Lyonie znajduje trochę wytchnienia i wielką miłość, ale wrogowie nie zasypiają i wkrótce intrygi wokół niej zaczną się nawarstwiać z zawrotną szybkością. Od Warszawy po Monte Carlo, przez Rzym, Wenecję i Lyon, Halina będzie dzielnie walczyć. Czy uda jej się udaremnić makiaweliczne poczynania królowej lyońskiej "śmietanki towarzyskiej"?

Mnóstwo sytuacji, w której żadna postać nie jest tą, na jaką wygląda.

Ta historia triumfu miłości nad śmiercią, przemocą, bezprawiem jest też książką o nadziei. Czyta się ją jednym tchem.

[opis wydawcy]

wiejskifilozof | 2010-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2010

Płytka i banalna , jednak warta przeczytania .

Evelyna | 2016-07-09
Przeczytana: 2015 rok