Wirus śmierci

Wydawnictwo: Baobab
Purity in death
zbrodnia, ofiara, wirus, śledztwo
dona

Louis Cogburn od trzech dni tkwił w swoim mieszkaniu, wpatrując się w ekran komputera. Ból głowy i upiorne pulsowanie w skroniach stawały się nie do zniesienia. Z każdą chwilą czuł się coraz gorzej. Kiedy usłyszał gwałtowne pukanie, wziął kij do baseballu, otworzył drzwi i uderzył... Policjant, który jako pierwszy pojawił się w miejscu zbrodni, oddał w stronę Louisa dwa strzały. Jak się okazało, śmiertelne.
W podobnych okolicznościach ginie druga ofiara.
Dochodzenie w tej sprawie powierzono porucznik Eve Dallas. Stawiając czoła nieprawdopodobnej rzeczywistości, będzie potrzebowała prawdziwej odwagi.
Czy komputerowy wirus może zmieniać ludzką psychikę?

Insreall | 2013-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

To już moja druga przygoda z porucznik Eve Dallas i choć poprzednia część zupełnie nie przypadła mi do gustu, muszę przyznać, że ta książka trzymała dobry poziom od początku do końca. Miałam mieszane uczucia przypadkiem sięgając po tę część ale tym razem nie rozczarowałam się, wręcz przeciwnie!

"Czystość Absolutna Osiągnięta"- takie słowa widnieją na ekranie monitora przy ofiarach komputerowego wirusa. Osoby jednak nie były przypadkowe a wirus nie był sprawką pojedynczego psychopaty. Czy jednak Eve Dallas uda się odkryć kto stoi za serią przedziwnych morderstw dokonanych w akcie zemsty? Czy uda się jej powstrzymać rozprzestrzeniający się wirus śmierci? Czy po raz kolejny rozwiąże zagadkę zapewniając przy tym, że nie bez powodu nosi odznakę? Z takimi pytaniami zostawiam Was, drodzy czytelnicy.

Książka zaciekawiła mnie od pierwszych stron wciągającą fabułą więc pochłonęłam ją w całości. Przyjemna historia na jeden dzień, polecam!

rumiko | 2015-03-04
Na półkach: Przeczytane, Kryminał
Przeczytana: 25 stycznia 2015

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Niezłe czytadło, kolejne z serii :)
Intrygująca zagwozdka z przenoszonym przez komputer wirusem.

Justka25 | 2015-05-16

Moje pierwsze spotkanie z detektyw Dallas i na pewno nie ostatnie :)
Wartka akcja, ciekawi bohaterowie, polecam !

Sabiko | 2016-01-21

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Gosia Kowalczewska | 2014-03-31
Na półkach: Przeczytane, Powiesci

Niestety książka słaba, absolutnie nie w kategorii Wciagajacych. I tyle, bo żal mi czasu na jej opisywanie.

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 29 listopada 2011

"- Nie, jestem z wydziału zabójstw." (Baobab)

mazurka | 2016-02-17
Na półkach: Ebook, Posiadam, Przeczytane