Nad Rzeką i Tam Dalej

Tłumaczenie: Hanna Pasierska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "O czym szumią wierzby". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Willows and Beyond
83-7180-211-0
Jenny_89

Jeden z najbardziej lubianych w Wielkiej Brytanii pisarzy współczesnych - William Horwood - postanowił kontynuować cieszącą się wielką popularnością powieść Kennetha Grahama "O czym szumią wierzby". Tak powstały książki: "Zima pośród wierzb", "Tryumf Ropucha" oraz "Nad Rzeką i Tam Dalej". W ostatniej części przygód wiernych przyjaciół: skromnego Kreta, praktycznego Szczura, rozsądnego Borsuka i szalonego Ropucha, zatytułowanej "Nad Rzeką i Tam Dalej", nad brzeg rzeki nadciąga niebezpieczeństwo. Puszczy grozi zagłada. Przyjaciele, jak zawsze dotąd, nie poddają się i jednoczą we wspólnym wysiłku, by do tego nie dopuścić. Czy zdołają obronić puszczę?

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca