Powtórka ze śmierci

Wydawnictwo: Lucky
Imitation in Death
detektyw, zabójca, śmierć, śledztwo
dona

Porucznik Eve Dallas z typowym dla siebie zacięciem i zaangażowaniem tropi psychopatycznego zabójcę kobiet. Morderca jest wyjątkowo bezwzględny i prowadzi perfidną grę - przy ofiarach zostawia list do policjantki na nietypowej, oryginalnej papeterii. Każde morderstwo to dla policjantki zagadka,w kogo tym razem wcieli się psychopata - w Kubę Rozpruwacza, Dusiciela z Bostonu, czy w innego seryjnego mordercę. Eve Dallas wie, że jeśli szybko nie złapie zabójcy, wkrótce kolejna kobieta zostanie zgwałcona, poddana torturom i okrutnie zamordowana. Kto ma być ostatnią ofiarą? Może Eve...

Aniutka90 | 2013-05-14
Przeczytana: 14 maja 2013

Genialna!
Lecę następną...
Zespół Rourke & Eve roules... :)
Peabody jest świetna! Uwielbiam ją!
Tyle prywaty...
Polecam.

asia_32 | 2014-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2014

Morderca który udaje słynnych zabójców znanych z historii,jak Kuba Rozpruwacz i zostawia przy ciałach list do Eve Dallas.Czego od niej chce i czy pani detektyw będzie kolejną ofiarą?Tego nie zdradzę."Powtórka ze śmierci" to świetny kryminał,pełen zwrotów akcji i czarnego humoru.Polecam!!!

wiejskifilozof | 2010-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2010

Jedna z lepszych książek . Lubię Robb za połączenie sensacji i miłości .

Claire | 2015-06-27
Przeczytana: 25 czerwca 2015

Jedna z lepszych z tej serii. Uwielbiam wszystkie części...

maryna902245 | 2014-02-09
Przeczytana: 07 lutego 2014

Świetna książka porucznik Dallas prowadzi dochodzenie sprawie zabójstwa , jednej młodej dziewczyny z towarzystwa , drugiej starszej kobiety i ostatnie dziewczyna przeżyła ale ledwo ją uratowali. Wzorowała się na liście i kto kupował papeterie. Wyszło na niej dobry miała zmysł. Jej podopieczna zdała egzamin i zostanie z nią jako partnerka.

Ewa | 2010-11-27
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 27 listopada 2010

Przyznaję, że jestem zachwycona serią o poruczniku Eve Dallas, dlatego nie jestem w stanie napisać żadnej obiektywnej opinii tej książki. To po prostu kolejna świetna książka tej serii.

rumiko | 2015-11-03
Na półkach: Przeczytane, Kryminał
Przeczytana: 26 lipca 2015

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Całkiem niezła.

| 2012-02-09

Rewelacyjna seria książek In Death, książki opisują policjantkę i jej życie. Wspaniałe opisy, fabuła, akcja, połączenie romansu i sensacji.. świetne zakończenie. Dzięki tym książkom przeżywamy cały wachlarz uczuć.. przeżywamy radości, smutki, odczuwamy, pragnienia, nienawiść.

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 06 grudnia 2011

"Chwiała się, ale widziała prawie całą twarz." (Lucky)

Sabiko | 2016-01-21

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)