Zima pośród wierzb

Tłumaczenie: Hanna Pasierska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "O czym szumią wierzby". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Willows in Winter
83-7180-960-3
Jenny_89

Jeden z najbardziej lubianych w Wielkiej Brytanii pisarzy współczesnych - William Horwood, stworzył kontynuację powieści Kennetha Grahama "O czym szumią wierzby". "Zima pośród wierzb" - jest drugą częścią przygód czterech przyjaciół - Kreta, Szczura, Borsuka i naturalnie, Ropucha. Temu ostatniemu, mimo przysiąg i zapewnień, że zawsze będzie dobry, nie udaje się długo wytrwać w postanowieniach. Skupiony bez reszty na sobie, Ropuch ulega pokusie czerwonej maszyny latającej, nie podejrzewając nawet, jak wiele kłopotów przyczyni swoim wiernym przyjaciołom.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Thea88 | 2013-01-31
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Bardzo ciekawa powieść, lubie historie o zwierzakach które potrafią mówić, to taki sentyment z wczesnego dzieciństwa. Książka nie wątpliwie mi się spodobała i z chęcią sięgnę po następne części :)

Ami | 2016-06-15
asia760 | 2014-02-10