Frajerzy

Wydawnictwo: Fabryka Słów
83-89011-30-1
zbr

Zbiór felietonów znanego polskiego pisarza i publicysty, Rafała A. Ziemkiewicza to lektura niewątpliwie pouczająca. Ziemkiewicz lubi zaglądać na zazwyczaj omijane strony życia. Stara się przeniknąć wstydliwe i pilnie strzeżone tajemnice cywilizacji, zagadkowość zwyczajów homo sapiens, zakręty literatury. Ziemkiewicz udowadnia, że nie warto iść utartymi szlakami, deptać ślady — chyba że są to ślady wielkich poprzedników, wybitnych, odważnych jednostek.

Konkwistadorrr | 2012-12-17
Przeczytana: 2007 rok

Jak dla mnie mój ulubiony zbiór felietonów tego autora. Dobrze się to czyta i jak tu Ziemkiewicza - jego diagnozy odbieram za bardzo celne i ze wszystkimi się zgadzam. Zaznaczam, że nie jestem jakiś bez refleksyjnym typem haha. Polecam.

rotmistrz | 2012-10-28

Żeby myśleć - potrzebna jest strawa. Jak mówią Anglicy: food for thought. To właśnie ta strawa!!

Anndrew | 2016-02-10

Zbiór felietonów o fantastyce, nie ma rzeczy najlepszej u Ziemkiewicza czyli publicystki.

Fra_Nio | 2013-12-29

Pan Ziemkiewicz dużo, dużo myśli, a sporo z jego myśli trafia mi do gustu, choć nie mogę nazwać się jego wielkim zwolennikiem. Sporo kontrowersji budzą niektóre z poglądów tego autora, lecz tu w "Frajerach" postara się nas wciągnąć w swój świat bez większych zgrzytów. Z wieloma jego przemyśleniami trudno się nie zgodzić.

Agenor | 2019-02-07
krakchris | 2019-01-25
AndrzejLizak | 2017-11-26
Martyna | 2017-09-14
henrykwolkan | 2017-08-22
Piotr | 2017-08-20

Pisarze książki piszą – i je oceniają

Salman Rushdie założył sobie konto na portalu Goodreads.com i, jak na prawdziwego użytkownika przystało, zaczął przyznawać przeczytanym książkom gwiazdki. Sprawdziliśmy, jak w realiach internetu odnajdują się polscy autorzy i sprawdziliśmy, jakie książki oceniają ci korzystający z lubimyczytać.pl.