Okładka książki Panna młoda z piekła rodem

Panna młoda z piekła rodem

Autor:
powieść, Jamajka, plantacja
typ
papier
dona
6,44 (36 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Ryder Sherbrooke wyjeżdza na Jamajkę, by uporzadkować sprawy rodzinnej trzciny cukrowej.W egzotycznej scenerii poznaje Sophie, pannę uważaną za diablicę z piekła rodem.Co więcej, Sophie usiłuje go uwieść.Z jakim skutkiem?

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-09
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Rewelacyjny romansik, jest akcja, jest humor są sceny erotyczne, Polecam serdecznie nie nudziłam się czytając.

Ines | 2014-10-03
Na półkach: 2014, Przeczytane