Zaginiony symbol. Klucz do bestsellera Dana Browna

Das verlorene Symbol: Der Schlüssel zu Dan Browns Bestseller
978-83-7508-250-0
literatura faktu
Pistacia

Miliony czytelników na całym świecie z niecierpliwością wyczekiwały na najnowszą powieść Dana Browna. Treść Zaginionego symbolu aż do chwili... publikacji byłą jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w historii literatury popularno-naukowej. I wreszcie wszystko stało się jasne: Dan Brown wprowadza Roberta Langdona w świat waszyngtońskich wolnomularzy i nauki zwanej noetyką. Co to znaczy?...

publikacji byłą jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w historii literatury popularno-naukowej. I wreszcie wszystko stało się jasne: Dan Brown wprowadza Roberta Langdona w świat waszyngtońskich wolnomularzy i nauki zwanej noetyką. Co to znaczy? Do jakich faktów, mitów i legend odwołał się Dan Brown i co w związku z tym odkrył?

Na te pytania odpowiada Henrik Eerle – doktor historii oraz wybitny znawca tematyki tajnych związków i stowarzyszeń. To on prowadzi czytelnika przez świat nauki, wyjaśniając rytuały wolnomularzy, przedstawiając wszystkie mity związane z powstaniem Stanów Zjednoczonych i zgodnie z mottem wolnomularzy – „ordo ab chao” – przez chaos zaprowadza porządek w teoriach liczących tysiące lat

[opis wydawcy]

Mariola Niziołek | 2012-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

No w końcu!! Pół roku czytałam 130 stron a później już z góreczki. Bardziej mi się podobał "Kod Leonarda ..." ale "Zaginiony Symbol" też wciągający (po 130 stronach) Polecam !

| 2010-11-13

Trzyma poziom tak jak inne książki tego autora, opisy scenerii bardzo ciekawe i szczegółowe mające pokrycie w rzeczywistości za co należy się plus dla autora:)

ikark | 2012-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2012

Coraz gorzej z tym autorem....

puchatkowa16 | 2010-09-15

polecam