Encyklopedia wina

978-83-61048-70-1
wina, wino
hobby
Pistacia

Encyklopedia ta opisuje najważniejsze regiony i znaki gwarantowanego pochodzenia na całym świecie. Czytelna struktura - podział na kontynenty i kraje - pozwala szybko odnaleźć potrzebne informacje. Książka zawiera: •szczegółowe i aktualne informacje na temat upraw, bodeg, odmian winogron i win •ponad 500 kolorowych fotografii butelek, etykiet i krajobrazów •rady: jak pić wino, jaka jest...

Książka zawiera:

•szczegółowe i aktualne informacje na temat upraw, bodeg, odmian winogron i win
•ponad 500 kolorowych fotografii butelek, etykiet i krajobrazów
•rady: jak pić wino, jaka jest idealna temperatura wina, które roczniki są najlepsze

[opis wydawcy]

..an | 2016-05-25