Piraci. Wielka księga

The Great Big Book of Pirates
978-83-7670-027-4
piraci
Pistacia

Ahoj! Wskakuj na pokład, aby poznać awanturnicze przygody piratów, którzy rządzili siedmioma morzami! •Popłyń galerą jako potężny kapitan lub jako przykuty do wiosła galernik. •Ze śmiercionośnym orężem zaatakuj nieprzyjacielska twierdzę. •Zdobądź wrogistatek i zagrab złoto oraz srebro. Przeszukaj ten tajemny skarbiec wspaniałych ilustracji, fantastycznych zdjęć i zdumiewających faktów!...

•Popłyń galerą jako potężny kapitan lub jako przykuty do wiosła galernik.
•Ze śmiercionośnym orężem zaatakuj nieprzyjacielska twierdzę.
•Zdobądź wrogistatek i zagrab złoto oraz srebro.
Przeszukaj ten tajemny skarbiec wspaniałych ilustracji, fantastycznych zdjęć i zdumiewających faktów! Poznaj łajdaków rządzących oceanami i ich czasy oraz dzieje najniebezpieczniejszych napadów na pełnym morzu i zdradziecie podstępy wielu podłych złoczyńców.

Szczury lądowe! Falami tych stron rządzą piraci! Nigdy o tym nie zapominajcie!

[opis wydawcy]

Kaja | 2016-04-03