Wielki Atlas Zwierząt

978-83-60158-12-8
zwierzęta
flora i fauna
Pistacia

Wielki Atlas Zwierząt składa się z dziewięciu różnych kategorii: •środowisko naturalne zwierząt •prehistoryczne życie •ssaki •ptaki •gady •płazy •ryby •bezkręgowce •podsumowanie Słownik jest 3-języczny - hasła są w jęyzku polskim, angielskim i łacińskim. Każdy temat jest omówiony za pomocą serii dokładnych ilustracji i scen z życia zwierząt, uzupełnionych o dodatkowe objaśnienia, co...

Wielki Atlas Zwierząt składa się z dziewięciu różnych kategorii:

•płazy
•ryby
•bezkręgowce
•podsumowanie
Słownik jest 3-języczny - hasła są w jęyzku polskim, angielskim i łacińskim.
Każdy temat jest omówiony za pomocą serii dokładnych ilustracji i scen z życia zwierząt, uzupełnionych o dodatkowe objaśnienia, co zapewni niezwykłe bogactwo informacji.
2500 ILUSTRACJI
9 KATEGORII