Jak robić filofuny

Wydawnictwo: Skarbnica Wiedzy
filofuny, zaplatanie
rękodzieło
Pistacia

Zaplatanie kolorowych kabelków filofun to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Książka ta zawiera różne techniki wiązania linek. Na kolejnych stronach przekonacie się Państwo, krok po kroku, o tym, że nie jest to bardzo skomplikowane. Poznajcie przykłady i sposoby robienia filofunów. Do urzeczywistnienia pomysłów niezbędne będą podstawowe materiały, takie jak linki, pianki do wycinania...

Poznajcie przykłady i sposoby robienia filofunów. Do urzeczywistnienia pomysłów niezbędne będą podstawowe materiały, takie jak linki, pianki do wycinania żądanych kształtów, włochate rureczki, naklejane oczy czy pompony. Przydadzą się również narzędzia, takie jak drut, obcinak, klej i nożyczki.

MissAlice | 2015-04-01
KatarzynaTop | 2015-04-11