Poskromienie Tygrysa

Wydawnictwo: Aetos Media
Taming the tiger
978-83-61097-02-0
Sandra

Niezwykła, prawdziwa historia mistrza świata w Kung Fu Fascynująca, trzymająca w napięciu prawdziwa opowieść jest głęboko poruszającą historią trzykrotnego mistrza świata w Kung Fu. Odkrywa egzotyczne tradycje chińskiej sztuki walki, opowiada o tym, jak otrzymane w tej tradycji wychowanie zmieniło czteroletnie dziecko w twardego, profesjonalnego zabójcę. Z Chin do Europy i poprzez kraje...

Niezwykła, prawdziwa historia mistrza świata w Kung Fu

Z Chin do Europy i poprzez kraje śródziemnomorskie towarzyszymy Tony’emu, gdy zostaje elitarnym ochroniarzem, chroniącym najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Po osobistej tragedii ekstremalna dyscyplina Tony’ego i filozofia sztuki walki ulegają zmianie. Zaczyna wykorzystywać swoje umiejętności do nielegalnych celów i dla czerpania przyjemności z przelewania krwi i siania zniszczenia.
Ostatecznie ląduje w więzieniu na Cyprze, na samym dnie egzystencji. Dzięki odwiedzinom nieznajomego mu człowieka, spotyka się z rzeczywistością przemieniającej mocy Jezusa Chrystusa. Zamknięty za więziennymi murami odnajduje wolność. A to dopiero początek wielowątkowego i fascynującego świadectwa.

Książka otrzymała nagrodę UK Christian Book Awards dla najlepszej książki 2006 roku.

Malwiś | 2012-10-28
Przeczytana: 28 października 2012

Więcej takich poproszę! Nigdy nie czytałam tak niesamowitej książki, która jest swoistą biografią tak naprawdę! Ludzie, kompletnie nie rozumiem dlaczego jest tak mało popularna. Tylko dlatego, że ma jakikolwiek związek z Bogiem... To aż kuje mnie w oczy. "Poskromienie tygrysa" to książka opowiadająca o tym, co już właściwie z dziecka może zrobić kung-fu, o tym, że nie wszystko jest takim jak się to maluje, o wyniszczeniu człowieka i problemach z jakimi musi się zmierzyć poraniona dusza. O tym wszystkim mówi nam mistrz kung-fu, często zakrawa to o historie, które mogliśmy widywać tylko w kinie, co nie ujmuje ich realności! Nie mogę tego wszystkiego ogarnąć, nigdy, naprawdę nigdy nie czytałam tak ekscytującej biografii, która mimo wciąż barwnej otoczki wszystkich tych wydarzeń, pokazuje nam, że życie to nie bajka, ani film akcji. Życie ma się tylko jedno. Szanse na szczęśliwe życie, też można odnaleźć na tylko jednej drodze.

SERDECZNIE POLECAM! Najserdeczniej jak umiem! Nikt nie...

dana | 2012-04-15
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 09 kwietnia 2012

niesamowite, ciekawe i wciągające świadectwo nawrócenia. Czyta się bardzo szybko.

| 2015-10-19
Beniamin | 2015-07-12