Przysięgi

Tłumaczenie: Małgorzata Kicana
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną i tak kupi sobie nową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Treasured Vows
837157021X
literatura amerykańska
kasira_

Phadra Abbott - dziewczyna wprawdzie niebogata, ale niezależna - przysięga sobie, że nikt i nic nie powstrzyma jej przed odnalezieniem zaginionego ojca, podróżnika i obwieżyświata. Nie powstrzyma jej nawet niepokojąco przystojny opiekun - Grant Morgan. Od chwili, gdy Grant próbuje ułożyć życie panny Abbott, przekonuje się, że jego własne życie, uporządkowane i spokojne, wali się w gruzy....

Od chwili, gdy Grant próbuje ułożyć życie panny Abbott, przekonuje się, że jego własne życie, uporządkowane i spokojne, wali się w gruzy. Przysięga sobie, że do tego nie dopuści.

Ku obopólnemu zdumieniu Phadra i Grant przekonują się, że żadne nie jest w stanie opanować uczucia, które zaczyna się rodzić między nimi...

Amoretta | 2014-09-07
Przeczytana: 07 września 2014

Z przyjemnością przeczytałam tę pozycję, która na początku trochę mnie zniechęciła - Phadra chcąca odnaleźć po latach ojca zagubionego w Egipcie, zmuszona spłacać jego długi. Potem wszedł bankier o opinii najlepszego i zaproponował wydać za mąż dziewczynę bogato i strony książki popłynęły jedna za drugą. Raz wybuchałam śmiechem, jak w przypadku naśladownictwa matron z towarzystwa, które kupowały dzwoneczki do nóg jak Phadra, czasami miałam łzy w oczach jak wtedy gdy zła Miranda pocięła jej suknie.
Nie żałuję, że sięgnęłam po tą książkę. POLECAM>

Kasjopeja | 2013-07-01
Na półkach: Da Capo, Przeczytane, Romanse, 2013