Gotuj z Oliverem

Cook with Jamie
978-83-7495-352-8
Jamie Oliver, kuchnia
Pistacia

· zbiór nowych przepisów i porad słynnego angielskiego mistrza kuchni · Czytelniku, zakasz rękawy i pozwól Oliverowi wprowadzić Cię w świat nowoczesnej kuchni · zbiór informacji o niezbędnym wyposażeniu kuchni, wskazówki dotyczące rozpoznawania i sposobów przyrządzania poszczególnych części tusz zwierzęcych, a także dokonywania racjonalnych zakupów artykułów najlepszej jakości Jamie Oliver:...

· zbiór nowych przepisów i porad słynnego angielskiego mistrza kuchni

Jamie Oliver: "To najważniejsza z moich książek; pisząc ją dokładałem wszelkich starań, aby miała charakter ponadczasowej, klasycznej książki kucharskiej naszych czasów. Nieważne, czy jesteś uczniem, czy już założyłeś rodzinę, czy masz doświadczenie w gotowaniu, czy też stawiasz dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie - zaproponuję Ci mnóstwo prostych i łatwych do realizacji przepisów na potrawy, które wprawią w zachwyt członków twojej rodziny i wszystkich gości".

[opis wydawcy]

Sara Stec | 2015-08-21

Ładne zdjęcia, natomiast przepisy nie dla Polaka.. hmmy, generalnie gotowanie jest super i wszystko powinno się umieć gotować. Oliver jest specyficznym kucharzem, podziwiam ale niestety nie na moim talerzu tylko na zdjęciu.

czytam ją, inspiruje mnie, gotuję z niej. Jamie Olivier tą książką sprawił, ze przestałam się bać własnych pomysłów kulinarnych. Świetna dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje kuchenne życie.

trycha | 2014-02-20

Kilka dobrych przepisów. Garść ważnych informacji. Prosta kuchnia z odrobiną finezji. Ładnie wydana, jak na tamte czasy.

kasia_zea | 2012-11-06
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Fajna książka, mnóstwo porad. Fajne dania chociaż niektóre zbyt wymyślne i są trudności z dostaniem składników.

spring | 2016-11-04
Przeczytana: 2016 rok