Trevayne

Trevayne
8370820999
thriller, sensacja
Sir_Ace

Młody przedsiębiorczy multimilioner Andrew Trevayne przewodniczy senackiej podkomisji do spraw badania operacji finansowych Pentagonu. Wkrótce wokół niego i jego rodziny zaczynają mnożyć się dziwne i groźne wypadki. A Trevayne wpada na trop gigantycznej afery korupcyjnej. I spisku łączącego rząd, wojsko i... mafię.

wiejskifilozof | 2010-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2010

Dobra książka ,dużo tam polityki lecz ja ją lubię i się interesuję .

Oliwia | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Książka przegadana. Miała potencjał na początku, ale niestety, były tylko dwa momenty, dzięki którym na chwilę dałam się wkręcić w akcję. Poza tymi dwoma wyskokami, gdzie myślałam, że to właśnie od teraz będę czytać całą noc, książkę czyta się jednostajnie, jakoś nic nie zaskakuje..
Szkoda, niemniej jednak polecam wszystkim, którzy lubią teorie spiskowe.

Andadz | 2016-10-03
Przeczytana: 31 sierpnia 2016

Kolejna powieść mistrza dreszczowców. Tym razem historia toczy się wokoło rządowej komisji mającej na celu sprawdzenie działania pewnej firmy. Wyznaczony do tego zostaje młody człowiek, właściciel firmy, milioner, Andrew Trevayne. Nie spodziewa się, że godząc się na przewodniczenie, może go czekać wiele niespodzianek. Książka jest obszerna, szczegółowo opowiada o działaniu mechanizmów rządowych, jest obecny motyw spisku i knucia za czyimiś plecami. Powieść jest napisana dobrze, akcja jest dynamiczna, jednak ciężko mi było przebrnąć przez całą książkę. Dobra dla miłośników gatunku lub wytrwałych.

Przemek | 2013-11-04
Przeczytana: październik 2013

Nic wybitnego. Takie czytadełko na wolny czas wakacyjny bez większych treści.

barkol1908 | 2017-03-09

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Znakomicie skonstruowany thriller polityczny. Ci co szukają sszpiegowskiej jatki mogą czuć się zawiedzeni, bo rzeczywiście akcja rozgrywa się tutaj głównie w kuluarach rządowych. Jesto to jednak świetny rzut oka na scenę polityczną USA i jej wewnętrzne rozgrywki. Jedyny minus, to poczucie po zakończeniu, że tak naprawdę nic się w tamtejszym świecie nie zmieniło, a wszystkie poczynania bohaterów na bądź, co bądź 500 stronach były bezcelowe.

Cezary | 2015-05-02
Przeczytana: 2005 rok

Mało ciekawa i ciężka do czytania. Chyba dwa lata ją męczyłem, tak bardzo zniechęcała mnie jej tematyka do czytania, chociaż uwielbiam politykę i ekonomię.

Tomek Kupczak | 2013-07-31

Zdecydowanie najgorsza powieść Ludluma, jaką miałem okazję czytać. Niesamowicie przegadana i nudna. Całkowite dno, a zaznaczam, że bardzo lubię sensacje tego autora.

iwona | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Uwielbiam Ludluma wraz z całą jego twórczością...

michaltop | 2017-06-01
Doc | 2017-05-01