Pewnej deszczowej nocy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Opowieści Margit Sandemo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Djupt inne i skuggorna
83-85841-72-5
koszmar, rodzina, miłość
Ettelea

Życie osiemnastoletniej Helgi staje się koszmarem. Gdy jej ojczym coraz częściej podejmuje próby napastowania dorastającej pasierbicy, matka wysyła ją do Szkocji, do jej rodzonego ojca Angusa MacDunna. Dla Helgi nastaje trudny czas: młoda Norweżka trafia nagle do obcego kraju między nieprzyjaznych ludzi. Pewnej deszczowej nocy, gdy wszystko wydaje się beznadziejne, dziewczyna spotyka młodego mężczyznę...

Livana36905 | 2015-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2015

To jest naj lepsza książka którą kiedy kolwiek czytałam!!! Ale uważam że powinna być dłuższa ponieważ nie zakończyła się w odpowiednim momencie.

Irena | 2010-06-12

Opowieści 25