Białe kamienie

Wydawnictwo: Pol-Nordica
De vita stenarna
miłość, uczucia, strach
Ettelea

Mężczyzna z jej snów - taki czuły i romantyczny, zupełnie inny niż ci, których Ylva spotykała na co dzień. Przychodził do niej każdej nocy, siadał na brzegu łóżka i serdecznie z nią rozmawiał. Później okazał się postacią realną, człowiekiem z krwi i kości, odtrąconym przez całą wieś, zmuszonym do życia w ciągłym strachu. Jakie szanse będzie miała ich miłość?

ZaczytaneKsiążki | 2017-02-11

Dla fanów twórczości Margit Sandemo :-). Myślę jednak,że ma w swoim dorobku lepsze książki.

Lilja | 2011-02-23

ta opowieść jest akurat smutna

Fraoula | 2016-06-08

Książka słaba, oj słaba... Przekombinowana, wymyślna. Tajemnica wcale nie jest taka straszna, więc reakcje głównych bohaterek są zdecydowanie na wyrost. Do tego skomplikowane relacje rodzinne, w których bardzo łatwo się pogubić. Zakochanie się w człowieku, którego się widziało na oczy zaledwie kilka razy jest charaktrystyczne dla książek Sandemo, więc ten wątek przemilczę przemilczę :P Tak naprawdę ttudno się w tej książce połapać. Krótko mówiąc - nie polecam.

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 18 lutego 2012