Kradzież a rozwój gospodarczy

Wydawnictwo: Arwil
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ekonomia, biznes, finanse
biznes, finanse

Niniejsza książka stanowi zbiór prelekcji wygłoszonych w trakcie międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Polish-American Foundation for Economic Research && Education (PAFERE) pod tym samym tytułem, której celem było uświadomienie zależności między kradzieżą i rozwojem gospodarczym kraju kradzieży, której synonimem jest naruszenie czy gwałcenie naturalnego prawa człowieka do jego własnoś

ziombel | 2015-10-16
Na półkach: Ekonomia, Przeczytane
Przeczytana: 16 października 2015

Jest to praca zbiorowa uczestników konferencji PAFERE poświęconej ekonomii. W pracy znajdziemy dużo rozważań na temat relacji między chrześcijaństwem a ekonomią, porównanie historii własności w Polsce i Rosji, rozważania na temat praw naturalnych oraz krytykę wysokich podatków. Polecam każdemu.

Chaoticreader | 2016-04-11
Tajtelbaum | 2016-02-17