Siła sekretu. Praktyczny przewodnik programowania przyszłości. Sekret tkwi w tobie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Onepress Power". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
978-83-246-2606-9
poradniki
Paulina

Opis książki: Siła Sekretu. Praktyczny Poradnik Programowania Przyszłości Sekret tkwi w Tobie Jak w końcu zdobyć to, o czym marzysz? Czym różni się "marzenie" o czymś od "przyciągania" tego do siebie? Co powinieneś wiedzieć o przyciąganiu, a nie znajdziesz tego w "Sekrecie"? Co inaczej robią ci, którzy przekuwają swoje marzenia w rzeczywistość? Czym się różni Twój SPOSÓB realizowania marzeń...

Opis książki: Siła Sekretu. Praktyczny Poradnik Programowania Przyszłości
Sekret tkwi w Tobie
Jak w końcu zdobyć to, o czym marzysz?
Czym różni się "marzenie" o czymś od "przyciągania" tego do siebie?
Co powinieneś wiedzieć o przyciąganiu, a nie znajdziesz tego w "Sekrecie"?
Co inaczej robią ci, którzy przekuwają swoje marzenia w rzeczywistość?
Czym się różni Twój SPOSÓB realizowania marzeń od tego, JAK oni to robią?
Jak brzmi przepis na zmianę marzenia w rzeczywistość?
Dlaczego jednych ludzi marzenia motywują, a innych wpędzają w depresję?
Jak zaprogramować własną przyszłość?
Jesteś tym, o czym myślisz!

Twoim światem rządzi kilka praw. W szkole musiałeś wykuć na pamięć prawa fizyki, wychowanie narzuciło Ci wewnętrzny imperatyw, a państwo, w którym mieszkasz, określa zasady zachowania się w społeczeństwie. Jednak czy poznałeś prawo odpowiadające za to, by Twoje życie nie przypominało łupiny orzecha dryfującego bezwładnie na fali oceanu? Czy wiesz już, czym jest prawo przyciągania? Dowiedz się, jak je skutecznie stosować!

Prawo przyciągania mówi o potężnej sile — sile Twoich myśli. To one odpowiedzialne są za to, co do siebie przyciągasz, i za to, co Cię w życiu spotyka. I bez względu na to, jak bardzo kontrowersyjne Ci się to wydaje, nie możesz zignorować możliwości zgłębienia tego, co kieruje Twoim życiem. A cały sekret tkwi właśnie w Twoim umyśle!

Być może czytałeś już książki uczące osiągania celów, realizowania pragnień oraz wpływania na swoją przyszłość. Może nawet widziałeś film "Sekret" i otaczasz się ludźmi, z którymi dyskutujesz na temat prawa przyciągania. Jednak spełnianie marzeń w określonym miejscu na Ziemi — na przykład w Polsce — ma dodatkowo swój własny, specyficzny wymiar. Od Amerykanów różni nas mentalność, sposób myślenia i otoczenie.
Poznaj "Sekret" po polsku!

Nietłumaczony, nieinterpretowany, nieadaptowany do Twoich warunków. Co jest do wszystkiego, jest do niczego! Dlatego sięgnij po poradnik napisany przez polskiego eksperta — Andrzeja Batko — psychologa, doradcę i najlepszego w Polsce trenera NLP, nauczyciela najnowszych technik wywierania wpływu na innych ludzi oraz samego siebie, współautora "tajnego" podręcznika dla polityków na temat języka perswazji.

Dowiedz się, jak współpracują ze sobą potężne siły duchowości i precyzyjne techniki NLP! Odkryj, ile możesz osiągnąć, gdy wspomożesz prawo przyciągania wiedzą o strukturze Twojego umysłu oraz technikami NLP. Masz prawo marzyć, o czymkolwiek chcesz.

Masz również prawo do realizacji tych marzeń, a praca z tą książką pomoże Ci wyegzekwować to prawo. Jednak Twój czas i wysiłek mogą sprawić, że wkrótce będziesz potrzebować całego zestawu nowych marzeń, bo poprzednie będą już stały w Twoim garażu, będziesz w nich mieszkał lub spędzał z nimi czas w taki sposób, jakiego pragniesz. Rozpocznij precyzyjne przyciąganie…

MonTi89 | 2011-10-13

Dobra książka, z braku innych pod ręką w pewnym czasie, przeczytałam ją nawet 4 razy.
Polecam, bo jest ciekawa, i tak cienką książkę to w moment można przeczytać!

Wiktoria | 2013-01-25
Na półkach: Przeczytane, 2013

Na pewno dobra pozycja dla osób, które "siedzą" w Prawie Przyciągania lub dla tych, którzy dopiero "chcą usiąść".

moonia01 | 2015-02-25
Przeczytana: 23 lutego 2015

Osobiście, dla mnie bez szału. Mam wrażenie, że autor za bardzo bajkuje na niektórych stronach, za dużo powietrza pompuje do mózgu. W szczególności pod koniec książki... Film zdecydowanie jest dużo lepszy oraz inne książki jakie do tej pory miałam w dłoniach a niżeli ta pozycja.

Bookman | 2016-05-01
Przeczytana: 18 listopada 2016