Książka o spowiedzi

83-7221-586-3
spowiedź
religia
Anna

Poradnik dla świeckich z kilkoma uwagami o spowiadaniu innych. Czy trzeba się spowiadać, czy nie wystarczy osobista rozmowa z Bogiem? Czy koniecznie w "szafie" a nie np. przez Internet lub telefon? Czy można spowiadać się za męża, siostrę, przyjaciela? - oto pytania, które porusza niniejsza książka. Ks. Jan Kuźniar pisze barwnie, ze swadą i z wyraźną troską o czytelnika. Nie unika najbardziej podstawowych, wręcz wydawałoby się, banalnych kwestii.

Anna | 2010-04-04

Poradnik dla katolików dotyczący spowiedzi. Myślę, że może pomóc osobom, które z tym sakramentem mają problem.

gonia | 2016-01-01
Maria | 2014-05-03