The Surgeon
8373119973
Ewa

Niezwykle brutalny zabójca, nazywany przez media chirurgiem, zabija młode samotne kobiety, przeprowadzając na nich zabieg wycięcia macicy bez znieczulenia. Policja ustala, że podobna seria morderstw miała miejsce dwa lata wcześniej, a ich sprawca został zastrzelony przez doktor Catherine Cordell, piękną lekarkę zatrudnioną w bostońskim centrum medycznym - jedyną ofiarę, której udało się ujść z życiem. Catherine znów czuje się zagrożona. Jej jedynym sprzymierzeńcem wydaje się być detektyw prowadzący śledztwo. Czy obie sprawy i obu zabójców coś łączy?

źródło opisu: opis okładkowy

książek: 1983