Dzień Pokuty

Fat Tuesday
83-7227-242-5
detektyw, zabójca, miłość, śledztwo
PiPi

Były policjant, Burke Basile, nie potrafił pogodzić się z faktem uniewinnienia człowieka, którego obciąża odpowiedzialnością za śmierć swojego partnera. Jego gniew obraca się przeciwko obrońcy zabójcy - wpływowemu adwokatowi, Pinkiemu Duvallowi, człowiekowi o niezbyt czystych rękach. Burke uderza w najczulszy punkt Duvalla - bierze jako zakładniczkę jego piękną żonę Remy. Nieoczekiwanie między obojgiem rodzi się uczucie. Pojedynek byłego gliny z nieuczciwym prawnikiem zmierza do dramatycznego rozstrzygnięcia.

Kasiag | 2015-09-07

Kolejna bardzo dobra książka pani Brown za mną. Jeśli chodzi o tę autorkę nigdy nie mam wątpliwości przy sięganiu po jej kolejny tytuł. I nigdy się nie zawodzę.
Tym razem miałam co prawda lekki problem z początkiem, który szedł mi lekko opornie, ale nie autorki w tym wina, a tłumaczki. Przeszkadzały mi 'cudeńka' w stylu "snujesz się jak marek po piekle" czy notoryczne używanie zwrotu 'żeś'. Wierzcie mi, używanie takich zwrotów przez postaci z założenia złe, mające budzić grozę, zdecydowanie psuje efekt.
Ale na szczęście historia sama w sobie obroniła się i po pewnym czasie przestałam zauważać te niedoskonałości i wciągnęłam się całkowicie.
A było w co, jak to zawsze u tej autorki.
Dużo się działo, a kartki same się przewracały.
Zdecydowanie polecam :)

Monika | 2012-12-09
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 09 grudnia 2012

Oj tak, to jest Sandra Brown jaką lubię!
Bardzo dobra książka sensacyjna z romansem w tle. Ciekawa intryga, zadziwiające zwroty akcji, z każdą stroną napięcie rośnie.
Mocne 7 punktów :)

Gośka -> stokrotne dzięki :)

Justyna Antoniewicz | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Przyjemny i świetny romans z domieszką kryminału, bardzo dobra akcja czytało mi się wspaniale,,zrelaksowałam się przy tej książce zaskoczyła mnie pozytywnie, trzymała w napięciu.
Po prostu fajna, ciekawa książka uwielbiam Sandrę Brown uwielbiam jej romanse czytać, podobał mi się bardzo sięgnę po kolejne bo wart!!!

wiech | 2014-02-19
Przeczytana: czerwiec 2013

To jest cała Sandra Brown - kryminał i romans w tle.
Lubię jej kryminały.
Na pewno kiedyś do niej wrócę.

jotgol | 2015-06-10

Jest to pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. Jest ciekawa ale nie czytałam jej z zapartym tchem. Mimo to z przyjemnością sięgnę po inne książki Sandry Brown.

Małgorzata Chabzda | 2013-10-21
Przeczytana: 21 października 2013

Ciekawa, wciągająca książka. Główny wątek kryminalny z domieszką ciepłego romansu. Lekka lektura na samotne wieczory. Polecam

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Przeczytana: 2003 rok

Nie jest nadzwyczajna, ale jak taka obojętna. Jak większość jej książek, bardzo dobrze skonstruowany świat przedstawiony, ale mnie nie wciągnęła.

eve | 2016-02-10
Przeczytana: 13 stycznia 2016

Ciekawa historia i bardzo dramatyczna. Opowieść wciągnęła mnie od początku do końca. Wiele różnych historii i dramatów ludzi, które mocno utkwiły w pamięci. Pomimo rozwiązania wszelkich zagadek, to czuję pewien smutek mimo że niektórym bohaterom na samym końcu coś się udało. Polecam.

njkinia | 2012-06-02

nie powala, ale dla zabicia czasu w pociągu może być.

dommagbar3 | 2016-08-21
Przeczytana: 27 sierpnia 2016