Kompendium small businessu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Kompendium small businessu to poradnik zawierający konkretne informacje dotyczące otoczenia prawnego, w którym przyjdzie Ci się poruszać, sposobów uniknięcia pułapek podatkowych i ubezpieczeniowych, dopełnienia formalności, które czekają Cię przed rozpoczęciem działalności i bezpośrednio po.

Sebastian | 2016-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2016

Ta pozycja po 2007 roku nie powinna być już sprzedawana. Podczas gdy zamawiałem tę książkę w 2015 roku nie wiedziałem, że opisuje ona już nieaktualne informacje na temat prowadzenia działalności. Książka skupia się na aktualnym na rok 2006 prawie i kropka. Wyobrażałem sobie, że autor opisze dokładnie jakie kroki podjąć przy zakładaniu własnej firmy i ubierze je dodatkowo w ponadczasowe ramy. Autor natomiast skupił się powierzchownie na prawie. Co jest dla mnie sztuką dla sztuki, ponieważ jeśli ktoś otwiera własną działalność to dowiaduje się więcej szczegółów w urzędzie niż w tej książce. To co mi się podobało w tej książce to kilka życiowych informacji wplecionych między rozdziałami oraz linki do stron, niektóre są z nich ciekawe jak np. polban.pl - Anioły biznesu.

Robert | 2016-12-01
Fakerunner | 2017-06-15